закупівлю безпілотників

Categories! Без рубрики

Приватних Виробників Дронів В Україні Більше, Ніж Державних Заступниця Голови Мінстратегпрому

Найчастіше дрони купували місцеві ради, територіальні громади та самі військові частини. Як повідомлялося, «Армія дронів» – проєкт, започаткований Генеральним штабом ЗСУ та Міністерством цифрової трансформації. Це комплексна Міжнародний ІТ-підприємець перерахував понад 100 млн грн на закупівлю безпілотників програма, що передбачає системну закупівлю дронів, їх ремонт, а також курси навчання відповідних фахівців. Перед цим нещодавно Кабмін спростив процедуру закупівель дронів та засобів радіоелектронної боротьби.

На нашому ринку дуже багато класних комплектуючих, просто поки що про них не всі знають», – розповіла вона. За його словами, деякі українські виробники масштабували своє виробництво у «понад сотню разів». Голова Державної служби спеціального звя’зку та захисту інформації Юрій Щиголь заявив, що завдяки спрощенню процедура закупівлі БПЛА складає кілька днів, однак питання у можливостях виробництва та його масштабуванні. Про це він заявив в ефірі Радіо Свобода (проєкт «Свобода.Ранок»). Ще один український розвідувальний БПАК «МП-1 Spectator» створили ВАТ «Меридіан» з науковцями Київського політехнічного інституту.

“Водночас внесення змін до вже укладених договорів потребуватиме підтвердження об’єктивних обставин висновком Торгово-промислової палати та іншими документами”, — наголосили в Держспецзв’язку. Водночас внесення змін до вже укладених договорів вимагатиме підтвердження об’єктивних обставин висновком Торгово-промислової палати та іншими підтверджуючими документами. Водночас зараз українські військові використовують близько 70 різних модифікацій безпілотників та понад 20 різних боєприпасів для них.

У Вінниці виділяють понад 30 мільйонів гривень на закупівлю спецобладнання для захисників. Передрук, відтворення і використання матеріалів дозволяється лише за умови посилання на Yur-Gazeta.com із зазначенням даних про автора публікації. Про це в інтерв’ю Інформаційному агентству АрміяІнформ розповів заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк. «PIRANHA-5RADK» — антидронна система від української компанії «Піранья-Тех». Окрім глушіння сигналу, цей комплекс здатний також відбивати атаки з повітря за допомогою лазера. Таку рушницю придбав Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради.

© ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство» Усі права захищені. При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів з сайту, відкрите гіперпосилання на сайт “Телеканалу НТА” є обов’язкове. Один авіаційний комплекс ACS-3 за 50 млн грн придбав Спеціальний авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *